Візитка допоможе справити враження на ваших потенційних, нових або постійних клієнтів, висловити йому свою повагу та проявити свою індивідуальність. Без візиток важко уявити переговори про співпрацю, конференцію, консультації чи прийоми. Візитна картка – це джерело інформації, щонайменше, необхідне для первинного знайомства.

Виготовлення візитних карток, друк візиток

Друк візитних карток сприяє створенню гарного уявлення про пред’явника чи компанії. Вона здатна надати допомогу у продажу товарів та послуг, розповісти потенційним споживачам про всі переваги та вигідні умови співпраці з фірмою. На даний момент візитка є рекламним носієм, який дозволяє на мінімальній площі максимально донести до споживача корисну та необхідну йому інформацію про товар та послуги.

Цифровий друк візиток у Дніпрі

Друк з одного боку Друк з двох сторін
Папір матовий 250 г/м 150 грн.
200 грн.
Ламінація: глянсова (1+1) 250 грн.
300 грн.
Ламінація: матова (1+1) 300 грн. 350 грн.
Друк на дизайнерському картоні 350-500 грн.
450-1000 грн.

Мінімальне замовлення 1 комплект.

Офсетний друк візиток в Дніпрі

Крейдований папір 1000шт 2000шт 3000шт
Без ламінації 500 грн.
750 грн. 1000 грн.
Ламінація глянець одностороння або уф лак 600 грн. 1100 грн. 1200 грн.
Ламінація глянець двостороння 700 грн. 950 грн. 1600 грн.
Ламінація матова двостороння 800 грн. 1400 грн. 1800 грн.
       4
Крейдований папір 250 г/м2  
450 грн. 600 грн. 850 грн.
      
Гібридний вибірковий лак з одного боку 800 грн. 900 грн. 1100 грн.

Офсетний друк виготовляється протягом 5-7 робочих днів. За терміновий друк – доплата 150 гр.

 

Шовкографія/Термопідйом (візитки VIP класу)в Днепре
Шовкографія  
1 колір 350 грн.
2 кольори 650 грн.
3 кольори 950 грн.
Термопідйом  
1 колір 700 грн.
2 кольори 900 грн.

Мінімальне замовлення 100 шт.
Виготовлення – 5 робочих днів.
Особливо вважається вартість дизайнерського картону.
Для виготовлення візиток методом шовкографії дизайн візитки повинен бути розділений на певну кількість кольорів. Макет має бути виконаний у векторі (у форматі *.cdr, *.ai, *.eps, шрифти мають бути переведені в криві). Наші дизайнери можуть створити або відредагувати ваш макет.

Тиснення/Конгрев фольгою (візитки VIP класу) у Дніпрі
Відбитки
1 колір  300 грн.
2 кольори 500 грн.

Мінімальне замовлення 100 шт.Виготовлення – 3-5 робочих дня.Особливо вважається вартість дизайнерського картону і розмір кліше.
Для виготовлення візиток методом тиснення або конгревного тиснення, дизайн візитки має бути розділений на певну кількість кольорів. Макет має бути виконаний у кривих (у форматі *.cdr,*.ai, *.eps, шрифти мають бути переведені в криві). Наші дизайнери можуть створити або редагувати ваш макет.

 

Друк візиток у Дніпрі

Головна особливість виготовлення візиток – це дизайн та неповторність візитної картки, яка розроблена персонально для кожного клієнта, що дозволяє справити на партнерів враження респектабельної людини чи успішної фірми та виділитися серед підприємств та організацій. Виготовлення візиток допоможе знайти свого партнера та з упевненістю заявити про себе. Виготовлення візитних карток, які розраховані на економ-клас, візитних карток бізнес-класу, а також дизайнерських та ексклюзивних, таких як візитна картка нареченої та нареченого, новонародженого чи ювіляра залишить приємне враження у друзів, колег та партнерів.

Призначення візиток досить різноманітне: ділові, корпоративні, особисті, професійні, дизайнерські та ексклюзивні.
Найважливіше у підході до дизайну візитної картки – це представництво. Регулярно оновлюваний асортимент готових дизайнерських рішень або створений на замовлення стильний та незвичайний макет, при необхідності розроблений логотип або виготовлена ​​візитка, з використанням фірмового стилю, надасть солідність та вагомість у світі бізнесу.

Замовлення та друк візитних карток

Якщо ви замовите виготовлення візитних візитних карток у поліграфічному центрі “Арт-Хаус”, то будьте впевнені, що якість буде найкращою і за привабливою ціною. Також до списку наших послуг входить офсетний та цифровий друк, ламінування, тиснення, фольгування та шовкографія.

Ламінування – одна з можливостей зробити візитки більш призентабельними. Плівка захищає візитну картку від зносу і, крім того, робить її щільнішою. Товста ламінація нагадує пластик, виходить так звана імітація пластикових візиток. Візитки з матовою ламінацією мають трохи приглушені відтінки, до того ж на таких візитках можна робити позначки.

Конгревне тиснення – тиснення при якому надається рельєф зображенню (у бік спостерігача) спресуванням матеріалу між кліше для конгреву (матриці) і пуансона (контрматриці, відповідної) частини). Таким чином, зображення робиться опуклим.

Тиснення фольгою – тиснення, при якому між нагрітим металевим кліше та матеріалом (папером) , шкірою, пластиком і т.д.) простягається фольга і проводиться пресування. Під дією нагрітого металевого кліше металізоване напилення відстає від плівки-носія і закріплюється клейовим шаром на поверхні тисненого матеріалу.
Термопідйом – технологія обробки візиток, при якій фарба на картках лежить опукло. Такі візитки виглядають досить незвичайно та оригінально. Щоб отримати ефект підйому фарби над поверхнею паперу, спеціальний порошок наноситься на ще сиру фарбу. Потім візитку злегка нагрівають, внаслідок чого плавиться порошок. Під час теплової обробки зображення піднімається над поверхнею візитки. Візитки з термопідйомом виготовляють способом шовкотрафаретного та офсетного друку. Цей ефект не можна зробити способом цифрового друку. Таке обмеження пов’язане з особливістю фарби, яка потрібна для термопідйому.

Шовкографія – це один із старих способів виготовлення візиток, сенс якого полягає в продавлюванні фарби за допомогою трафарету. Достатня різноманітність фарб та техніки дозволяє застосовувати шовкографію чи не на всіх матеріалах.
Особливості шовкографії:

  • Можливість друку на різних матеріалах;
  • Шар фарби має значну товщину;
  • Багато можливих варіантів, які відсутні в інших способах;
  • Яскравість та насиченість фарб, довговічність, стійкість до впливу зовнішнього середовища;

Прикрасити свою візитку і надати їй багатшого вигляду можна за допомогою тиснення. Виготовити візитки можна з використанням фольги або за допомогою конгревного тиснення – це коли зображення виходить опуклим або увігнутим. Фольга, що використовується для тиснення, може мати безліч кольорів та відтінків. Виготовлення візиток з тисненням можливе на будь-яких термостійких матеріалах. Конгревне тиснення може бути зроблено як за допомогою фольги, так і без неї.
Поліграфія у Дніпрі