На сьогоднішній день широкоформатний друк – один із найефективніших видів зовнішньої реклами, через що повсюдно використовується. Реклама, виготовлена ​​методом широкоформатного друку, зустрічається на кожній вулиці в будь-якому місті. Це можуть бути тентові конструкції, постери для магістральних щитів-бігбордів, вивіски, перетяжки, розтяжки, покажчики, стенди, вітрини магазинів, лайтбокси, сітілайти та багато інших конструкцій.

Широкоформатний друк у Дніпрі від центру “Арт-Хаус”

Широкоформатний друк широко застосовується підтримки іміджу компанії всередині приміщення. Також може застосовуватися інтер’єрний широкоформатний друк у створенні іміджу, стилю, використовуватись на виставках, презентаціях, ярмарках, галереях, громадському транспорті, місцях торгівлі. Широкоформат як агітаційний матеріал має бути максимально доступним для найбільшої кількості відвідувачів заходу. Застосовуватися широкоформатний друк може будь-де: від етикеток для пляшок до величезних брендмауерів розмірами в тисячі кв.м. Види широкоформатного друку відрізняються якістю та матеріалами, оскільки використовуються у різних сферах реклами. Поліграфія у Дніпрі

Друк широкого формату: ціни та матеріали

Широкоформатний друк – це сучасний метод нанесення повнокольорового зображення рекламного матеріалу спеціального типу. Матеріалом для якісного широкоформатного друку може бути банерна тканина, плівка, що самоклеїться, citylight і blueback-папір. Друкарні Дніпра чудово знають, як за допомогою зображення рекламного характеру привернути увагу. Реклама сьогодні подається всілякими засобами: починаючи від широкоформатного друку до непривабливого спаму.

Будь-яка рекламна компанія робить все можливе, аби її назва стала пам’ятною для потенційних клієнтів. Безумовно, зображення великого формату хорошої якості може допомогти збільшити клієнтську базу і створити солідну репутацію для компанії. Широкоформатний друк забезпечує значний психологічний вплив, що є результатом його високої ефективності. Фахівці з поліграфії знають, як складно досягти високої популярності без реклами. У сучасних умовах при найвищому рівні конкуренції у більшості видів бізнесу це просто неможливо.

Невід’ємною частиною рекламної діяльності є економія, при цьому якість рекламного матеріалу економії не потребує, оскільки від нього залежить зростання популярності рекламної продукції.

Друк широкоформатний зовнішній вигляд: рекламний щит

Цей формат реклами є дуже популярною послугою поліграфічного центру “Арт-Хаус”. Ми готові реалізувати потреби клієнта. Будь-яка рекламна друкарня завжди відрізняється значним набором вимог. Маючи перевагу в практичності зовнішнього та інтер’єрного друку, вона легко зайняла видну нішу в оформленні міста. У бізнесі широкоформатний рекламний друк завжди буде актуальним через широкий асортимент у виконанні.

Повнокольоровий широкоформатний друк легко підходить потребам дизайнерів, оскільки має збережені кольори, якісні точні межі, естетичні переходи кольорів і т.д. Широкоформатний друк можна наносити на різні носії: тканини, папір, плівку та інше. Поліграфія у Дніпрі

Саме поняття «широкоформатний друк» досить розтяжне, і часто потрібне зображення не найбільшого розміру. Найпопулярніші формати – А1 (формат у розмірах 594х841мм) та А0 (у розмірах 1189х841 мм). З їхньою допомогою можна успішно оформлювати презентації та виставки. В даному випадку ілюстрація наноситься на вінілову тканину та інші види матеріалів, типу паперу або полімерних поверхонь.

Брендвол. Види монтажу полотна

 

Замовити широкоформатний друк

Широкоформатному друку належить майбутнє, оскільки інноваційні технології лише збільшують переваги широкоформатного друку над усіма видами наданої рекламної інформації. Компанія “Арт-Хаус” готова виконати будь-яке замовлення оперативно та задовольнити будь-які вимоги до якості друку.

Замовити широкоформатний друк та подивитися ціни можна тут >>