Що ж таке флаєр і для чого він потрібний? Цей вид рекламної продукції прийшов із США і за кілька років виріс до одного з найпопулярніших друкованих матеріалів. Якщо говорити дуже коротко, то флаєр – яскрава листівка з короткою інформацією. Повідомляти флаєр може все, що завгодно: відкриття магазину, ресторану, клубу, бізнес-центру, розважального центру та інших закладів. Дуже часто флаєр замовляють для інформування про нові товари та послуги, аукціонні пропозиції, розпродажі та інше. Флаєри відрізняються від звичайних листівок дрібнішим розміром і щільнішим папером, що дає можливість довше зберігати товарний вигляд.

Листівки, флаєри – що віддати перевагу?

Дніпро, як і будь-який інший український мегаполіс, є місцем широких можливостей з масою розваг. Це величезний плюс, але разом із цим у місті панує величезна конкуренція і кожен має серйозні шанси загубитися та потонути у морі інформації. Різні маркетингові інструменти, які виконує наш поліграфічний центр, допоможуть вирішити цю проблему – поліграфія у Дніпрі. Найпростіший і найлегший спосіб ознайомити споживачів з вашою послугою чи товаром – замовити друк листівок. Це простий, але дуже ефективний рекламний продукт, який дає можливість стимулювати потенційних клієнтів до дій. Зараз флаєри та листівки користуються дуже великим успіхом через доступну вартість та високу ефективність. Якщо замовник грамотно оформить свою рекламну пропозицію, успіх йому забезпечений. Важливий момент тут – дизайн та зовнішній вигляд.

Дизайн та оформлення флаєра

Головна зброя для досягнення результату – її дизайн, який обов’язково треба розглядати разом із текстовим наповненням. Головне завдання будь-якої друкованої продукції — привернути увагу потенційних клієнтів. Тому крім яскравих картинок, дуже важливо попрацювати з заголовками, що інтригують. Яскраві картинки завжди привертають увагу, але з колірною гамою теж треба тримати міру і не переборщити з великою кількістю кольорових елементів. Такі старання закінчуються сумно – погіршується читабельність флаєра.

 

Замовивши листівки та флаєри в поліграфічному центрі «Арт-Хаус», Ви можете не сумніватися в підсумковій якості будь-якої поліграфічної продукції, а також професійному підході та оперативності. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та здійснюємо контроль усіх етапів виробництва.

Дивіться також інші послуги нашого центру: друк візиток, широкоформатний друк, друк флаєрів.

 

Замовити друк фларерів та подивитися ціни можна тут >>