За традицією, невід’ємним атрибутом будь-якого подарунка є відкритка. І природно, будь-яка людина, яка збирається дарувати відкритку, хоче підібрати саме такий варіант, який сподобається одержувачу та залишить у його пам’яті веселі та позитивні емоції. Часом ми можемо провести біля полиць магазинів або вітрин кіосків величезну кількість часу в пошуках дійсно цікавої відкритки, що запам’ятовується. І як часто нас чекає розчарування, тому що начебто листівок і безліч, а вибрати насправді нічого. Усі відкритки немов на одне обличчя, зі схожими сюжетами та зображеннями. Виготовлення листівок у Дніпрі є масовим бізнесом, який працює лише на кількість і геть-чисто втратив індивідуальність і неповторність при створенні листівок. Адже спочатку у вітальну відкритку було вкладено сенс дарувати людині тепло та приємні емоції, а не лише наповнювати кишеню виробника прибутком.

Але не впадайте у відчай. Поліграфічний центр “Арт-Хаус” прийде вам на допомогу, розробить та виготовить відкритку спеціально для вас, з урахуванням ваших пропозицій та побажань. Ми розглядаємо виготовлення листівок як предмет мистецтва. Наші талановиті дизайнери зможуть втілити в життя той образ чи картинку, яку ви уявляєте. Такий підхід дозволяє створювати відкритки, призначені як для групи людей, так і для подарунка конкретній людині, а наше новітнє друковане обладнання здатне випускати як поодинокі екземпляри листівок, так і великі тиражі, якісно та вчасно.

Ми ставимося до кожного нашого клієнта як до друга, тому терміни виготовлення замовлення обговорюємо з кожним індивідуально. Наприклад, вам необхідно придумати та виготовити весільну відкритку, то у метушні підготовки до весілля, у вас зовсім немає на це часу. Не турбуйтеся, професіонали поліграфічного центру “Арт-Хаус” зможуть зробити для вас найкрасивішу та оригінальну відкритку, а завдяки сучасному обладнанню ви отримаєте своє замовлення моментально.

Друк листівок у Дніпрі

Ми допоможемо вам створити таку відкритку, про яку ви могли лише мріяти. І ми перетворимо вашу мрію на реальність. Нам під силу втілити в життя будь-яку вашу фантазію, будь то відкритка незвичайної форми, оригінальних кольорів або спеціального тиснення. На ваше бажання ми з легкістю виготовимо персоналізовану відкритку, на якій ім’я винуватця урочистості, буде ефектно і яскраво виглядатиме поруч із задуманим вами сюжетом. Погодьтеся, адже це набагато оригінальніше, ніж по-старому підписувати відкритку фломастером. Можете бути впевненими, що саме така відкритка ще довго радуватиме погляд вашій дорогій людині, а також не дивно, якщо вона стане предметом гордості і навіть хвастощів перед колегами та друзями.

Наші відкритки виготовляються на спеціальному щільному папері, що має високі зносостійкі властивості, що дозволяє їм зберігати первісний вигляд протягом тривалого часу. Ну а якщо відкритку заламінувати або покрити лаком, а ще краще зробити висічку у вигляді будь-якого малюнка або орнаменту, то ви гарантовано отримаєте саму ексклюзивну і неповторну відкритку. І тепер можна не перейматися тим, що вона може намокнути або вигоріти. Просто зателефонуйте в поліграфічний центр “Арт-Хаус”, і наші менеджери дадуть вам повну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.

Поліграфічний центр “Арт-Хаус” – це ваш надійний друг і партнер. Наш девіз – дарувати радість кожному нашому клієнтові. Ви можете залишити нам замовлення з будь-якої точки України на виготовлення листівок у будь-який зручний для вас час, і можете спокійно чекати на його виконання, не турбуючись про терміни. Для зручності ми пропонуємо різні форми оплати наших послуг. Просто завітайте на наш веб-сайт або зателефонуйте нам, і ми надамо вам повну інформацію про виготовлення найяскравіших та найоригінальніших листівок в Україні.

 

 Друк листівок

  50 шт. 100 шт.
відкритка А6 (у розвороті 210х148) 350 грн. 650 грн.
відкритка А5 (у розвороті 210х297) 650 грн. 1300 грн.
відкритка Євро (у розвороті 210х200) 1750 грн 3500 грн.

відкритки тиражем до 100 шт. друкуються цифровим лазерним друком.

 

Якщо Ви хочете привітати без особливих витрат грошей та часу клієнтів, партнерів по бізнесу, то найкращий варіант подарунка – корпоративна відкритка! Корпоративна відкритка є тією важливою деталлю, яка формує думку партнерів про компанію. Від уваги наданого партнерам та клієнтам залежить престиж та успішність вашої фірми. Це стосується і масових привітань з Новим роком, Великоднем, Різдвом та індивідуальних запрошень на майстер-клас, корпоративну вечірку.