Розробка магнітів у Дніпрі

Магніти з кольоровим нанесенням є оригінальною та затребуваною продукцією. За допомогою сучасного обладнання можна отримувати на магнітах будь-яке поліграфічне зображення. Виготовлення магнітної продукції досить часто замовляють у рекламних цілях. Магніт, наприклад, може мати логотип Вашої фірми або інше нагадування про вашу компанію.

Дизайн магнітів

Найбільш поширеними і доступними є гнучкі магніти, їх як правило, кріплять на різні металеві поверхні, такі як газові плити, холодильники та інші. Привабливі зображення надають інтер’єру оригінальності, радують око та покращують настрій. Гнучкі магніти можуть бути виготовлені будь-якої форми – квадратної, трикутної, круглої, довільної. Акрилові магніти є прозорим пластиковим (акриловим) корпусом, всередині якого вміщено кольорове зображення.

3

Вартість виготовлення магнітів залежить від обсягу замовлення.

Виготовлення магнітів на замовлення в рекламних цілях

Магніт на холодильник це хороший сувенір, він може нести рекламну інформацію, використовуватися як прикраса, а також як подарунок. Легко кріпиться до будь-якої поверхні, що магнітиться. Для фірм та підприємств це недорогий спосіб проведення рекламної акції – подарований Вашому клієнту магніт буде досить довго нагадувати йому про Вас чи Вашу компанію, крім того, це явно підвищить впізнаваність Вашої фірми чи підприємства. Виготовлення рекламних магнітів, тобто магнітна візитка – це новий та незвичайний маркетинговий інструмент, який здатний змусити ваших потенційних клієнтів звернутися саме до Вас.

Сувенірні магніти – чудовий подарунок

Ще одним видом серед затребуваних та оригінальних магнітів у Дніпрі є весільні серця – тобто магніти у формі серця. Як правило, такі магніти використовуються для розміщення фотографій закоханих – такий сувенірний магніт, закріплений на видному місці, багато років даруватиме гарні спогади. Магніти на автомобіль це досить дешева та ефективна реклама. Якщо грамотно поставитися до дизайну макета, такий рекламний магніт може стати непоганою прикрасою автомобіля. Рекламний магніт можна легко наклеїти та зняти, швидко та без наслідків для машини! Також ми можемо запропонувати вам магнітні календарі, які користуються чималим попитом останнім часом. Цей вид магнітної поліграфічної продукції є барвистим календарем, зворотний бік якого має магнітні властивості. Як і звичайні магніти, його можна прикріпити до будь-якої металевої поверхні. Такий календар дуже зручний, тому що завжди знаходиться на чільному місці.

Друк магнітів у поліграфічному центрі “Арт-Хаус”

У комплект деяких календарів входить спеціальне магнітне кріплення. З одного боку є клейовий шар, з другого – магнітний. Кріплення можна приклеїти на будь-яку поверхню, а вже на ньому знаходиться магнітний календар. Такий спосіб розширює можливості використання рекламних магнітів. Звертаючись до нас, ви можете сміливо розраховувати не лише на якісне та швидке виконання замовлення, а й на індивідуальний підхід. У нас ви зможете замовити будь-яку кількість магнітів в Дніпрі з потрібним вам зображенням. Друк на магнітах виробляється у досить короткий термін, при цьому ми даємо гарантію високої якості нашої продукції. Замовляйте магніти у нашої компанії, і ви обов’язково залишитеся задоволеним результатом. Наші магнітики стануть чудовим подарунком та чудовим сувеніром