На ринку поліграфії та сувенірної продукції України досить таки недавно з’явився новий вид друку – це друк на металі, або ж технологія гравертон. Також вона зарекомендувала себе як проста і дешева технологія з широкими можливостями виготовлення.
Зазвичай гравертон використовують для накладок і шильдів, табличок, фамільних гербів, дипломів, сувенірів. Одним словом, все, де потрібно зробити малюнок на металі. Для виробництва використовується сублімаційний метод і робиться дуже просто.

На першому етапі виготовлення робиться кольоровий або чорно-білий малюнок, зауважимо, роздільна здатність зображення має бути високим, для того щоб забезпечити хорошу чіткість. Другим етапом є нанесення за допомогою сублімаційної фарби малюнка на папір (з використанням лазерних принтерів). Третій етап – це накладка роздрукованого на принтері малюнка на метал та поміщення його під прес. Далі основу з малюнком потрібно нагріти до певної температури, після закінчення потрібного часу, який рекомендовано технологією, табличка витягується. Як тільки метал остигає – виріб готовий до застосування.

 Ціни на гравертон

за 1 см2                 
Чорно-білий (1+0) 2,6 грн.         
Повноцвіт (4+0) 2,8 грн.         

Кольори: золото (мат, глянець), срібло (мат, глянець). Максимальна площа друку: 210х297 мм.

Роздрук зображення будь-якої складності на металі в одному примірнику дозволяє техніка «Гравертон» або ще як її можна назвати – технологія термосублімації. Наша фірма може виготовити малюнок на листках з алюмінію товщиною 0,5 мм з покриттям таким, як світле матове та глянсове золото, глянсове, ультраматове та матове срібло, темне золото, мідь, перламутр, також покриття з глянцю, яке може мати забарвлення червоного, зеленого та синього відтінку.

На МДФ-підкладці, які імітують зображення порід дерева (зазвичай це цінні породи), прикріплюється пластини з металу із зображенням. Ми їх найчастіше використовуємо для виготовлення сертифікату, диплому або просто таблички на двері, плюс також у тому, що вони дають можливість зміцнити їх будь-якому положенні на стіні.

Крім цього, наші клієнти роблять замовлення на бейджі для колективу з магнітним кріпленням! Що виключає проколювання шпильками одягу за рахунок суміщення пластини з металу та звичайного магніту. Малюнок, який був нанесений, може використовуватися довгий час, при цьому не псуватиметься від механічних тертя і навіть не змиється при попаданні води.0-graverton-pechat-na-metalle-tehnologiya-graverton

Основні техніки друку до макету ті ж, що і для цифрової. Можна друкувати в одиничному екземплярі. Розмір, який використовується – це А4 (297*210 мм) або менше. Потрібно також враховувати, що під час друку маленький шрифт і лінія можуть трохи розпливтися. Зробивши висновок, можемо те, що друкується на папері, може переноситися на метал і варто зауважити, що якихось спеціальних вимог і специфіки тут немає.
Можемо для Вас здійснити друк на лицьовій заготівлі приладу, виготовити шильди для промисловості, таблички для кабінету та музею, вкладиші для медалей. Все це можливо з прийнятною ціною, найкращою якістю металу і з великим вибором покриття.

Велика кількість рекламних продуктів, а також сувенірів проводиться за допомогою сублімаційного друку:

  •      Бейсболки, футболки, кепки, майки з малюнком, фото, логотипом (друк на тканині)
  •      Таблички для офісу, двері, шильди, покажчики (друк на металі)
  •      Посуд, термоси з малюнком (логотипом фірми) – друк для кераміки, металу або скла.
  •      Герби для фірми, фамільні герби, ікони, фото – друк по металу.

Як завжди, однією з переваг друку саме у нас є прийнятна для вас вартість, якість друку, а також терміни виготовлення, які будуть для Вас приємною несподіванкою.