Керівник будь-якої успішної компанії чудово розуміє важливість створення фірмового, неповторного стилю при формуванні іміджу фірми. Цьому питанню зазвичай приділяється багато часу і уваги. І, звичайно, краще довірити цю роботу професіоналам у цій галузі.

Що таке фірмовий стиль?

Кожен розуміє це по-різному. Для одних це щось таке, що виділяє та відрізняє їхню компанію з сотні інших, і тим самим дозволяє привернути увагу споживача саме до їхньої фірми. Інші враховують ідеологію компанії під час створення фірмового стилю свого підприємства. Але у фахівців у сфері створення фірмового стилю є цілком чітке визначення цього поняття. Отже, фірмовий стиль – це спеціально розроблений набір технологій та інструментів, що дозволяють об’єднати у єдину візуально-смислову концепцію всі складові конкретного підприємства. Завдяки фірмовому стилю споживач повинен дізнаватися компанію, якими б різними видами діяльності вона не займалася. Тому з упевненістю можна сказати, що одним із складових успіху будь-якої компанії є професійно створений фірмовий стиль.

Стадії створення фірмового стилю

Процес створення фірмового стилю складається із кількох етапів. Залежно від поставленого завдання та побажань замовника, кожен етап може мати розширену версію або навпаки урізану. Також можна внести зміни до порядку виробництва фірмового стилю.
На першому етапі необхідно визначитися з ключовими об’єктами та предметами, які ляжуть в основу майбутнього фірмового стилю компанії.

Після цього досвідчені професіонали-дизайнери розпочинають основний етап, на якому відбувається розробка логотипу фірми, добірка колірних рішень, вибір шрифтів і текстових стилів. З урахуванням побажань замовника підбираються різні графічні елементи та рішення, розпочинається розробка фірмового слогану, оформлення сувенірної продукції: ручки, блокноти, календарі тощо.

Завершальною стадією створення фірмового стилю є нанесення розробленого стилістичного макета на рекламні та сувенірні об’єкти. Це може бути весь спектр цієї продукції: плакати, флаєри, візитки, футболки тощо.

Як видно розробка та виготовлення фірмового стилю – це трудомісткий та складний процес, що вимагає професійних навичок та спеціального, дорогого обладнання. Тому всі, хто колись стикався з необхідністю розробки фірмового стилю, радять зайнятися пошуком справжніх професіоналів, щоб потім довірити весь процес цим фахівцям і не турбуватися про імідж вашої компанії.

Поліграфічний центр “Арт-Хаус” з радістю візьметься за розробку та виготовлення фірмового стилю вашої компанії. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо повний спектр послуг. Фахівці нашої компанії є справжніми фанатами своєї справи і постійно вдосконалюють свої знання та навички, тому їм під силу впоратися з будь-яким, навіть найскладнішим завданням якісно та вчасно. Вам варто тільки звернутися до нас і ви отримаєте той результат, про який могли тільки мріяти.

Наші переваги:

– ми маємо власні виробничі потужності у Дніпрі для виготовлення всіх видів рекламної продукції;

– Виробництво широкоформатного друку в найкоротші терміни;

– весь спектр рекламно-сувенірної продукції;

– Індивідуальний підхід до ціноутворення для кожного клієнта;

– створення ексклюзивного та ефективного фірмового стилю замовника.