У сучасному світі, за такого високого життєвого ритму, жодна людина не здатна запам’ятати всі свої заплановані справи, зустрічі, покупки та інші важливі заходи. Та це й нема до чого, адже з цим легко впорається щоденник, який завжди прийде на допомогу і нагадає про кожну важливу подію протягом цілого року. Серед величезної кількості щоденників найбільш розкішно і стильно виглядають щоденники з персоналізованим тисненням на обкладинці. Такий спосіб нанесення напису або логотипу є більш довговічним і практичним, ніж, наприклад, тиснення фольгою. З іншого боку, застосування фольги додає барвистості та привабливості вашому щоденнику.

Виготовлення щоденників у поліграфічному центрі “Арт-Хаус”

Сьогодні на ринку представлений найширший вибір готових щоденників, але ми пропонуємо виготовити для вас та ваших співробітників, ексклюзивні персоналізовані щоденники, які підкреслять та виділять корпоративний стиль вашої компанії.

Ми використовуємо елементи дизайну, за допомогою яких щоденники будуть виглядати індивідуально та оригінально:

– друк слогана вашої компанії, емблеми чи логотипу на кожній сторінці щоденника;

– стандартний блок з інформацією про телефонні коди, одиниці вимірювання в різних країнах, світовий час та календар на кілька років, ми з легкістю доповнимо короткою інформаційною статтею про ваше підприємство;

– враховуючи, що ми розробляємо для вашої компанії персоналізовані щоденники, співробітники всіх підрозділів зможуть знайти в ньому номери всіх офісних телефонів. Також ми можемо доповнити телефонну книгу робочими номерами мобільних телефонів усіх працівників та керівників.

– для підкреслення корпоративного стилю фірми, можливе виготовлення закладок (лясі) у фірмовому стилі з нанесенням логотипу.

У будь-якому випадку ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і всі рішення приймаються після повного узгодження з клієнтом.

Фахівці нашого поліграфічного центру розроблять та виготовлять для Вас всі види щоденників: кишенькові та представницькі, зі шкіряною обкладинкою та обкладинкою зі шкірозамінника, датовані та напівдатовані. Одним словом ми виконаємо будь-яке ваше замовлення.

Для ваших улюблених та рідних ми пропонуємо виготовити щоденник із фотографією майбутнього власника та його персональними даними.

Також популярністю користуються сувенірні та рекламні щоденники, адже за мінімальних витрат досягається максимальна ефективність у донесенні рекламної інформації споживачам.

Природно вартість виготовлення фірмової, індивідуальної продукції вища за звичайну, але вона не порівнянна з тією повагою та увагою, які ви надасте своєму діловому партнеру, подарувавши такий щоденник. І повірте, такий жест буде гідно оцінений.

Щодня будь-яка ділова людина починається з планування денного розкладу, адже так важливо нічого не забути і не прогаяти протягом робочого дня. Тому планування є найважливішою складовою майбутнього успіху та досягнення поставленої мети.

Щоденники з логотипом у Дніпрі

Всі найбільші підприємства та корпорації використовують усі інструменти, щоб зробити логотип своєї компанії найбільш впізнаваним, і намагаються розміщувати його скрізь, де це можливо. Це можуть бути візитки, плакати, буклети, календарі та інша рекламно-сувенірна продукція. Щоденники також займають далеко не останнє місце у цьому списку.

Виготовлення фірмового щоденника – це один із найефективніших та недорогих способів реклами своєї компанії на цілий рік. Ніколи рекламувати свою фірму не було так легко. Просто подаруйте своїм діловим партнерам щоденник вашої компанії і ваш бренд буде у них на очах протягом усього року.

Також варто відзначити, що наявність щоденника з логотипом у всіх співробітників компанії помітно підвищують імідж фірми серед колег та конкурентів.

Щоденники від поліграфічного центру “Арт-Хаус”

У діловому світі щоденники активно застосовуються в галузі бізнес-комунікацій, тому до виробництва цього виду рекламно-сувенірної продукції висуваються високі вимоги. У зв’язку з цим у Дніпропетровську та інших містах України виробництво щоденників виходить на більш високий, передовий рівень, який відповідає всім останнім стандартам виробництва.

Одним із головних критеріїв фірмового щоденника є використання високоякісного паперу та елементів ділового іміджу компанії, таких як логотип та інша розпізнавальна інформація.

Якщо вам необхідно виготовити щоденники в Дніпропетровську або в інших містах України, ми пропонуємо скористатися послугами нашого поліграфічного центру “Арт-Хаус”. Для виготовлення щоденників ми застосовуємо найновіше покоління поліграфічного обладнання, яке дозволяє швидко та якісно виконати весь спектр робіт. А наші досвідчені фахівці з радістю розроблять та розмістять на цих щоденниках логотип та слоган вашої фірми, інформацію про неї та контактні дані для зв’язку з вами. Наш замовник має повний доступ до контролю за виробництвом продукції на всіх стадіях виготовлення.