Серед величезної різноманітності індивідуальної подарункової продукції чашки із зображенням міцно зайняли одну з лідируючих позицій. Цей чудовий та оригінальний подарунок на будь-яке свято зможе приємно здивувати кожного, кому він призначений.

Наша компанія має спеціальний підрозділ для виготовлення чашок на замовлення. Звичайно, для нанесення зображень ми використовуємо різні види кухлів і чашок. Весь асортимент даної продукції ви можете побачити на нашому сайті.

В останнім часом все частіше користуються попитом фігурні чашки. Наприклад, чашки у формі сердець із нанесеними фотографіями молодят чи закоханої пари – це ідеальне рішення для подарунка на річницю весілля або на день святого Валентина.

Великою популярністю користуються чашки із символікою тієї чи іншої фірми чи компанії. Такі набори з логотипами дуже часто замовляють фірми для своїх співробітників, а також як сувеніри під час проведення різноманітних акцій та рекламних заходів.

В якості пам’ятного подарунка гостям з інших міст, ідеально підійде чашка із зображенням найкрасивіших місць та пам’яток вашого міста.

Нанесення зображення на чашки

У каталозі наших чашок ви зможете знайти спеціальні чашки для дітей, на яких зображені герої популярних дитячих фільмів та мультфільмів. Також дизайнери нашої студії розроблять для вас унікальний дизайн чашки, де як зображення використовують ваші фото у вигляді барвистого колажу. Оригінальним рішенням може бути нанесення вітальних віршів разом із зображенням винуватця урочистості.

Ми виготовимо для вас чашки із зображеннями за найвигіднішими умовами в найкоротший термін. Після узгодження всіх нюансів та деталей, чашки надходять у виробництво. Ми пишаємося тим, що послугами нашої студії користуються багато підприємств та компаній, ресторанів та магазинів, а також у багатьох будинках люди використовують чашки із зображеннями, замовленими в нашій компанії. Тому якщо ви хочете приємно здивувати когось із своїх близьких цікавим та оригінальним подарунком, ви звернулися за адресою.

Виготовлення чашок із зображеннями у Дніпрі – це ідеальне рішення показати значущість та статус вашої фірми, адже тільки солідні компанії можуть дозволити собі замовити друк свого логотипу на чашці у Дніпрі. Такий презент викличе повагу у ваших клієнтів та партнерів, і буде служити прикрасою та нагадуванням про вашу фірму.

Друк на різному посуді, будь це чашки, келихи, тарілки або будь-який інший посуд, завжди дозволяє реалізувати всю вашу фантазію, і таким чином зробити справді ексклюзивний і неповторний подарунок.

Ми виготовимо індивідуальний дизайн макета і нанесемо його на будь-яку, вибрану вами чашку або кухоль. Ми застосовуємо таку технологію нанесення зображення, яка дозволяє отримати фотографічну якість друку. Також можемо нанести або виконати гравіювання, зробити шовкотрафаретний друк чи деколь. Будь-яке ваше завдання, незалежно від кількості чашок, ми виконаємо якісно та вчасно та доставимо ваше замовлення у зручне для вас місце. Звернувшись до поліграфічного центру “Арт-Хаус”, ви забезпечите себе якісною продукцією за найоптимальнішими цінами у Дніпрі.

Друк на чашки

Біла чашка 200 грн.
Кольорова чашка (ободок та ручка виконані в одному кольорі) 250 грн.
Перламутрова чашка 300 грн.
Купанка Majestic (картинка проявляється при нагріванні) 400 грн.
Кавова чашка 400 грн.
Бокали 500 грн.