Виготовлення брошур, поліграфічні послуги

Виготовлення брошур – дуже важливе питання для багатьох компаній. Тому що поліграфічна рекламна продукція, виконана у вигляді брошури, здатна донести клієнтам корисну і важливу інформацію про вироблені товари, у зв’язку з чим суттєво збільшується рівень продажів.

 bro6yri1

Рекламні брошури

На відміну від буклетів або листівок, брошура здатна донести помітно більшу кількість корисної інформації про товари та послуги, що виробляються, і крім того, має більш тривалий термін служби. Судячи з спостережень, клієнти використовують брошури досить довго. У зв’язку з цим, брошури здатні принести компаніям помітно більше прибутку, ніж будь-які інші поліграфічні видання, які потенційні споживачі часто викидають на сміття після одиничного прочитання.

broshura

Друк рекламних брошур: ціна у Дніпрі

Ціни на друк брошур у поліграфічному центрі “Арт-Хаус”. Ціни на поліграфію в Дніпрі дивіться у відповідних розділах.

Євроброшюра size 210х100 мм у готовому вигляді, 2 скоби

  8 сторінок 12 сторінок 16 сторінок 20 сторінок
1000 шт. 3600 грн. 4600 грн. 5600 грн. 6300 грн.
 • 2-х сторонній кольоровий друк. Фотографічна якість відбитка!
 • Мелований глянцевий папір щільністю 90 гр/м2. Фінляндія.
 • Якість – Premium.


Брошура А6
 size 
105х148 мм в готовому вигляді, 2 скоби

  8 сторінок 12 сторінок 16 сторінок 20 сторінки
1000 шт. 3000 грн. 4000 грн.  5000 грн.  6000 грн. 

 

 

 • 2-х сторонній кольоровий друк. Фотографічна якість відбитка!
 • Мелований глянцевий папір щільністю 90 гр/м2. Фінляндія.
 • Якість – Premium.


Брошура
А4 size
210х297 мм в готовому вигляді, 2 скоби

  8 сторінок 16 сторінок 32 сторінки
1000 шт. 8000 грн. 12000 грн. 18000 грн.

 

 • 2-х сторонній кольоровий друк. Фотографічна якість відбитка!
 • Мелований глянцевий папір щільністю 90 гр/м2. Фінляндія.
 • Якість – Premium.

Також можлива:

 • друк брошур та каталогів з іншими щільностями паперу: 80г/м 90г/м 115г/м 130г/м 170г/м 250г/м 300г/м 350г/м2
 • друк каталогів та брошур форматами: євро-100х210, міні-100х100, А7-100х70, А – 105х148, А5-148х210, А4-210х.
 • друк брошур та каталогів з різною кількістю сторінок (кратне 4-м) від 8 стор. до 44 стор.
 • друк каталогів та брошур з різною постобробкою: ламінування (глянець/мат), уф лак, гібридний вибірковий лак , тиснення фольгою, конгревне тиснення, висікання, складання як на скоби так і на металеву пружину.

Як правило, брошури включають ілюстрації, ціни і докладні описи характеристик продукції, а так само, інші матеріали, які здатні дати потенційним клієнтам найбільш повне уявлення про просуваються товари або послуги. Рекламні брошури найчастіше виготовляються із застосуванням кольорового друку.

Серед інших типів брошур, можна виділити презентаційні та інформаційні брошури. Сутність презентаційних брошур зводиться до ознайомлення мешканців міста з будь-якими важливими та цікавими подіями. Їх виготовляють із барвистим оформленням та на якісному папері. Інформаційні брошури, як правило, включають політичну, економічну, технічну або науково-популярну інформацію. З метою економії коштів на їх виробництво такі брошури виготовляють у чорно-білому варіанті.

Друк брошури в друкарні

Перш ніж робити замовлення на друк брошур, необхідно чітко визначитися з типом брошур, які вам необхідні. Для тих, хто планує замовити виготовлення брошур у друкарні, є можливість вибору різноманітних технологій друку. Найбільшого поширення набув цифровий метод друку брошур. За цієї технології можна швидко і без проблем змінити макет та інші операції, у тому числі післядрукарські роботи. Цифровий друк брошур дуже зручний у тих випадках, коли потрібно виконати виготовлення у досить короткі терміни при невеликих тиражах. Найбільші тиражі є сенс друкувати за офсетною технологією.
Офсетна технологія друку брошур у Дніпрі має чималий попит. Зокрема, коли обсяг замовлення не менше 500 екземплярів, то ця технологія є економічно вигіднішою. В даному випадку виготовлення виконується з використанням спеціального, дорогого обладнання. Якість друку брошур такого типу знаходиться на досить високому рівні.

Замовити брошури

Як правило, брошури друкують на крейдованому папері, в основному форматів А4, А5 або А6. Але для виготовлення ексклюзивних рекламних брошур ці розміри підходять не завжди, у зв’язку з чим виникає необхідність друку брошур нестандартних розмірів. У цьому випадку вартість виготовлення буде трохи дорожчою, але така рекламна продукція здатна підкреслити індивідуальність та імідж компанії. Отже, перед виготовленням брошур необхідно проаналізувати цілі та завдання, розміри тиражу та час виконання замовлення. На підставі цих даних вибирається технологія друку, що максимально відповідає потребам клієнта.

Додрукарська підготовка включає технологічне консультування, розробку дизайну брошур, верстку макета та ін. Брошури можуть бути надруковані з будь-якою кількістю кольорів та оформленням, також, вони можуть включати закладки та вкладення.